Sorry, ale...
V kazdom pripade, ale ked budem vo vozovni tak zasa napisem taky sumar, ako po minuly krat. Cize co stoji na kanali, preco, popripade co stoji v ohrade...
Z toho cez 150 z iMHD...
Serbel ani ohnom neznicis, vid 1405
Ja som tam bol 20 min. predtym. 
A 38 si urcite neplati Krematorium, resp. Mariannum, ale sam DPB, cize je to strata nafty, resp. plynu.



d3k0
Na 77 dnes 1061 (!)
ZV 2926 na 50 (asi to sem uz ale niekto pisal