Prave som si precital tu krasnu Flash novinku a velmi ma "potesil" pristup nasich DIBUSTOV... Jacat vedia, to im teda naozaj ide. A ked im hovorom, ze nocak usiel bez toho aby zobral ludi, tak musim dispecerovi este aj vysvetlovat, ze tam ma vysielacku a ze cilo voza bolo take a take a nech mu laskavo zavola, aby sa vratil. Co sa aj stalo. Ale sameho ho to nenapadne?
Aj vpredu pri kolese, podotykam
Turbo
CO FUNGUJE V DPB a.s.?
1. NIC
2. VOBEC NIC
3. DEFINITIVNE NIC
4. IBA LUDSKA HLUPOST
5. VSETKO UPLNE "PERFEKTNE"
6. CO JE DPB?
7. C JE SPRAVNE
8. JA NECESTUJEM NA CIERNO!
9. ♪ LA ♪ JA MUZIKANT, JA NIC ♪
10. WARUM?
11. MLASK MLASK MLASK!
12. @@$%$#$(_)%$@*$)
13. CENSORED
14. HALO?
odpovede radsej nepiste...