vodici maju vo vozoch vysielacky, ze?
dalo by sa chytit vysielanie dispecingu cez nejaku inu vysielacku (radiostanicu)?
predpokladam, ze ak je ta siet aspon na nejakej urovni, tak to mozne nebude, asi to bude sifrovane/zablokovane.
ale za pokus to stoji.
dalo by sa chytit vysielanie dispecingu cez nejaku inu vysielacku (radiostanicu)?
predpokladam, ze ak je ta siet aspon na nejakej urovni, tak to mozne nebude, asi to bude sifrovane/zablokovane.
ale za pokus to stoji.


d3k0
Darro: 4907 = RV 1988
Na 82 bola aj 1134 - predny transparent ukazoval "Hlavna sta" a "Petrž Kúpalisko Mat" alebo tak nejak