Včera okolo 18.10 stál 4947 na zast. Malá scéna (v polohe, akoby už odchádzal zo zastávky - predný diel natočený vľavo), bez tabulí, pri ňom dispečerské a policajné auto.
vdaka tejto sikovnosti vznikla 40 minutova diera medzi busmi. Co potom islo na nocak linky 507, to netusim


vodic co isiel striedat o tom autobuse povedal, ze je starsi ako maria terezia
nepamatam si, kedy som naposledy taky cisty ikarus videl...dnes jazdi na 21/8

Iba trojmesacnu (a viac) predaju uz iba na bezkontaktnu
Andy
Dnes jazdil na 212 na 6628 BigMac v zacviku.
Zalozaky:
- Rano okolo 10:00 tahala 7828 kachnu 7069 z Ruzinova.
- Poobede 7828 na 14, 7829 na 14
Inac na linke 3 byvaju obcas T6 kvoli prejazdu z linky 5. Aj vcera to bolo.
Odvcera nefunguje tabula na stanici. Keby ste videli ten primitivny program polskeho tabulovyrobcu Miesec co maju na dispecingu. Najvacsia sranda, ze program ukazuje, ze na tabuli je to zobrazene, a pritom to neukazuje na tej tabuli.