Reakcia na: beejay #10265:
to bude tym, ze prepinac odpadoveho tepla je bud zaseknuty, alebo pokazeny a teda vhana teplo od motora do voza. Namiesto toho, aby sa teplo fukalo von. Urcite to vodic nerobil naschval.


a smerom do Race (co som isiel) nastupili 3 ludia a listok pchali z vrchu do tej skary, potom sa samozrejme uvedomili

zadna tabulka oznamovala vsak linku 70 )

frenky
All> od 30.6.2003 vypravuje 191 cez vikend 1.DTPA teda minimalne 191/2. co je vlastne zidak. Nastup 9:45 ukoncenie 20:37 vo vozovni. Vieme tomu odchody?
Nenasiel som. Moze to byt tym, ze ani na zastavkach nie su?