Inak, nater na 2622 vyzera otrasne. Dalsi plynak by mohol byt modro biely. A potom uz iba ruzovy so zelenymi bodkami...
Dufam, ze len docasne, dnes by celu krizovatku mali pokusne zapnut, mozte sa ist pozriet na ten chaos

, v sobotu na 61
Sak MHD urcite je na okraji zaujmu VW, ved lepsie je aby si kazdy zamestnenec kupil VW auto s 5% (akoze firemny benefit):(
) a 4811
Andy
Ten trolejbus je 6283
Re #10211: V minulej vyluke chodil trolejbus z Valasskej na Jancovu, cize Budkovu nepouzival