Kurniksopa Andy, mas nejake problemy so spankom?!
.
dnes som bol na balkone a zrazu kuukam po ulici S.Kralika smerom na Eisnerovu si to hnal 1015 (tusim), nemate tucha, co mi robil pod barakom? Transparenty mal vypnute Δ
Cele nejake divne.


/
COLOR