ale najhorsi je pocit, ze sa mozem stazovat kolko chcem a kde chcem a h..o z toho, proste na vsetko maju odpoved, alebo sa ani neobtazuju proste o nicom - normalne ma tento stat a hlavne ludia v nom stvu, hrozne!
uz sa tesim na auto svoje - a mhd dam konecne zbohom
uz sa tesim na auto svoje - a mhd dam konecne zbohom

.
COLOR
Darro> ja mam rad musli - nikdy som netvrdil ze nie, to skor o tej reklame - dokonca sa mi zacala pacit aj ona (dnes mi dosli aj fotky, ako na nej Beus jazdi).
7703 ano, okolo 11.45 isla smerom na stanicu ako ZV okolo Vazky...
TeBeCe> 7846 - to bude rekuperaciou asik, ale aj mne sa zda