Dnes tiež 15TrM 6632 na 202/1. Teraz večer by tá špina a bordel mal zmiznúť, upratovacia firma opakuje pokus o vyčistenie vozidiel , asi zo strachu(má prísť kontrola z magistrátu), aby neprišli o kšeft za 65000 eur!!!!! Končiace vozy stoja v Hrobustove až po vjazd do vozovne! Zjavne s tým opatovným kompletným čistením nestíhajú! ? Veď pri prvom pokuse každý čistili cez ďeň, keď mali voz doma!!! ?