Čože to máme dnes na 204/6? Hroboňka je natoľko v prdeli, že si musela požičať sólo voz z Trnávky, aby pokryla výpravu? ☠ ☠ ☠
Je to smutné, že tri roky po takmer úplnej obnove vozového parku trolejbusov nemá pomaly čo jazdiť...
Je to smutné, že tri roky po takmer úplnej obnove vozového parku trolejbusov nemá pomaly čo jazdiť...