Diki Darro si zlaty...

Ale dnes nikam nejdem, nechce sa mi.
A na 29 jazdia 2 vozy a teraz som si neni isty ci uz nie z 3 kolony.
Jano>vcera okolo 17:30 vypadlo daco aj z 20 myslim ze ju hradil 1818.

Ale dnes nikam nejdem, nechce sa mi.
A na 29 jazdia 2 vozy a teraz som si neni isty ci uz nie z 3 kolony.
Jano>vcera okolo 17:30 vypadlo daco aj z 20 myslim ze ju hradil 1818.
Mozno niekde medzi nimi najdes 4202.
M: 7809-10/6, ZV 7717/7, ZV 7703 a 7759-60/ oba 4