Ako mam rozumiet druhej casti vety: "Mimochodom, nenajde sa tu nejaky sponzor? Lebo inak to bude kazdeho iMHDaka stat 2-krat 720 Sk". Kolko je iMHDakov? Preco kazdeho 2x 720 - teda celu sumu?
Ak je problem len v peniazoch, som ochotny prispiet z vlastneho vrecka castou sumy, za podmienky, ze sa najde este zopar dalsich ludi, co sa pripoja. Prispiet povedzme po takych 100-200 Sk nemoze robit problem pracujucim ludom (je to jedna utrata v krcme).
ja uz si netrufam nic hovorit. Ale podla vsetkeho by od cca 1.7.2003 mala byt skratena po Hriadky. Teda pokial VW nepostavi oddychovu miestnost a socialko na novej vratnici VW.
Btw na 21/3. je akurat ZV 2013 a to akurat vtedy, ked konci sichta vo Volksiku... ;-D
hmm uvahy s reklamami na imhd uz boli, ale akosik to nemal kto zorganizovat a zohnat niekoho kto by bol za to ochotny nieco dat inac financie by sa zisli aj na HW na ktorom to bezi... (zatial vsetko z mojho vrecka)
Moj wikend sa tentoraz niesol v znameni trhu, domacej polievky, zawarania ceresni a kupy muskatov, takze tych dokopy asi 10 videnych busov dnes neposielam-iba ak by bol eminenty zaujem ;-D
vsetko ide. budete verejnosprospesna organizacia a spravis to tak aby si naml ani stratu ani zisk. ludia co rpisoievaju by boli zamestnanci, ktory sa vzdali mzdy a budes im vyrovnavat len cast vydajov. tolko co zarobie. Na imhd das par reklam,...
Z nedele:
- 2309 po prve - docasne vypadol na linke 83/5 okolo 12:30 h., neskor ho nahradil ZV 2119
- 2309 po druhe - vypadol na linke 83/5 okolo 18. h., neskor ho nahradil ZV 4837 bud az do konca sluzby, ale - a to skor - ho nahradil nejaky Ik. 435 ( videl som len z dialky )
- 2938 vypadol na linke 83/6 okolo 18. h., neskor ho az do konca sluzby nahradil ZV 2119
Frenky: Klud... ved ja sa nehadam, mohla tam kludne stat, ved hovorim ze tu je vsetko mozne...
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.