Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
zelena folia, ktora je na celnom skle vozu 100x (neviem presne ktoreho, mozno 1005, 1006?) dokonale filtruje cervenu farbu - ked som sa minule pozeral cez to na semafor na ktorom svietila cervena, tak to vyzeralo ako keby bol semafor vypnuty. Ale zltu a zelenu farbu to neovplyvnovalo.
Reakcia na: Andy #28214:
...a nalepiť to pod ten nápis. Presne! ? ?
Reakcia na: Emo #28213:
Však áno, po prečítaní toho textu a obzretí busu som mal chuť vytlačiť niečo, že "... a takto to vyzerá doma u funkcionárov DPB." 🙂
Reakcia na: Andy #28184:
Pritom keď sa pozrieš do kabínky, tak je tam jedno prasknuté zrkadlo a medzi stenou kabínky a stropom je kus otrasného špinavého molitanu. Celkovo ten voz ani zvonku nevyzerá moc vábne.
Dnes podvečer vraj bolo asi pol hodinu strhnuté niečo na križovatke Karadžičova - Krížna - Záhradnícka, tak vraj asi nepremávali linky 2, 4, 6, 8, 9, 14, 201, 204, 205, 209, 210, 212.
Vodič 4949 je super chalan ak myslíš toho mladého... Slušný, poradí, pomôže a to sa cení už som si to aj ja všimol. Este ho osobne nepoznám možno neskor...

4310 na linke c.81 nezvyčajné!
Dnes má odo mňa pochvalu vodič 4949-ny, ktorý ju mal poobede. Na Hl.St. poskytol Českému turistovi informácie kde sa ako dostane a kedy a kde sa má postaviť ked ide do Petržalky... 🙂
93/12 vozidlo 4837 odchádzala o 13:00 do vozovne z Hlavnej Stanice. Na tabuľach mal len Služobná jazda.
Reakcia na: Darro #28150:
Hehe, Krvava Mary si asi trosku od radosti vyskocila, ze uz je pekna a vyko*ebala sa ?
Pred tržnicou zrazili človeka, takže sa vytvárajú dosť veľké kolóny.Autobusy a trolejbusy budú mať parádne meškanie. Linka 93 vynechala odchod 16:52 z Hl.Stanice vraj kvôli "poruche vozidla". Koniec hlásenia 🙂
Color, Andy: Tak to sme boli traja hehe. Ja som si takéto trate robil este na ZŠ... na prirodopise vždy nuda jak sviňa a tak som dlabal... Na konci roku som mohol šmirglovať.
Reakcia na: Andy #28202:
To sme boli dvaja, akurat ze ja som si vyryl rychlodrahu. Vyko***aval som sa asi kazdych 20 cm, tie lavice su hrozne nekvalitne, vidno ze to nie je monolit ale drevene prazce ? ?
3183 a 3604 ZV L61, dalsie poradie je vynechane! Info by Mike.
Reakcia na: S499.1023 #28193:
Ja som si na ZŠ do lavice vyryl perom a kružidlom také ryhy, po ktorých som potom v čase hroznej nudy s perami jazdil akože s trolejbusovými zberačmi. 😃 😃 Výsledný smer jazdy zberača po prejazde cez výhybku som ovplyvňoval vynaložením sily v kolmom smere na smer zberača. Asymetrické výhybky mali tú výhodu, že do priameho smeru sa nemuseli prehadzovať. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Reakcia na: Ján Krnáč #28183:
Asi znama ?
Reakcia na: S499.1023 #28198:
?

? ? ? ? ? ? ? ? ?
Reakcia na: Zdenko #28034:
To čo tu už skúšaš, ty malý hnusný MENEJCENNÝ debil???
Reakcia na: Zdenko #28030:
Bože, už prestaň, ty malý hnusný debil! Kto je tu zvedavý na tvoje frajerenie? Aj tak nedodáš výpravy na týždeň dopredu, keď sa robia operatívne, tak nefrajer.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.