Martind: Není zač, ja tam nebývam len som počul že ráno na bolo na cintoríne dosť plno trolejbusov, vodiči hovorili že sa tam zomlela prestrelka takže odstavili Dolné hony...
Color: Kua... veď si lexikón, ako som mal vedieť že tebe niečo take utečie... Odkiaľ som to mal ja snaď vieš...
Frenky: No už to tu máme jak v daakom Los Angeles alebo New Yorku, snaď sa nám vráti d3k0 celý nerozstrielaný aj keď není tam kde som písal Amerika je sama o sebe diera.
tiez by som pripojil linku 88 na ktorej treba pocas sluzby milionkrat prejst cez uzky stary most
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.