Reakcia na: fobust #30024:
Áno, čítaš dobre: v 7303 je aj napriek všemožným ufoidným asynchrónnym piskotom dostatočne dobrepočuť hlásenie zastávok. ? ? ?
inak je to celkom spoko voz, len prevodovka trocha trha a ked nevymenili este tie tlmice tak aj to by sa zislo..