Reakcia na: Tomáš #30545:
to je na tom to najhoršie - že skoro každý si v chvíli fotografovania spomenie, že nedodržiava všetky predpisy, prípadne na kixy, ktoré za jazdy spravil a predpisy ktoré porušil. A vždy ho niečo také napadne, preto si celkom logicky myslí, že ho fotím práve kvôli tomu... viď príklad: po tom, čo som odfotil jeden odstavený voz bez vodiča, vodič za mnou došiel a normálne, slušne sa ma opýtal, prečo som ten bus odfotil. tak som mu to všetko vysvetlil a zdalo sa, že je spokojný. Už som skoro odchádzal, keď sa ma ešte spýtal "dúfam, že na tej fotke nebude vidieť, že nemám založený klin" ... no čo k tomu dodať... ja som si to vôbec nevšimol, kebyže ma na to neupozornil. Na fotke to samozrejme vidieť nebolo. Ale fotka putovala do mojej zbierky, nie na internet.
A ukoncenie som mal este zabavnejsie - otocil som sa v Ruzinove a vyrazil naprazdno do vozovne. Presiel som 2 zastavky, a musel zastavit kvoli suprave 3xK2(S) stojacej v zastavke