Reakcia na: frenky #32246:
1DPA ide v slapajach 4DPA a od utorka operativne nasadzuje kratase na L21 :)) to by bola haluuuuuuz
Jednoducho, ešte sa v MHD nevyznáš natoľko, aby si nas moho šáliť dlhodobo.
Hneď sa mi nezdalo, že ako je možné, že píšeš tvoje zlé zážitky z jazdy na iMHD.