Reakcia na: Kamarát #35066:
Síce som nechápal, prečo sú niektorí na teba tak alergickí, ale už chápem.Mysli si, čo chceš. Výfuk z novšieho auta ti zavediem priamo do priedušnice.
A o percentách netrep už vôbec, ty magorko, keď nevieš, o čom to vlastne hovoríš.
), a ďalej Afganistan, Pakistan, Irán, Irak, africké krajiny, Antarktídu, Veľkonočné ostrovy, Vianočné ostrovy, Havai (štát USA), Grónsko,... a potom porovnávaj MHD ?