Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: kikus.Ka #35133:
Cita si to tu dost ludi, ktori mozu zabezpecit strhnutie premii vodicom, neboj. Ale za meskanie sa chvalabohu premie nestrhavaju, pretoze meskanie vodici neovplyvnia. Skus sa ty posadit za volant, a predierat sa neustalymi bratislavskymi zapchami s autobusom, uvidime ako by si stihala chodit nacas 🙂 To, ze autobus meska, bohuzial na 99% nie je vina jeho vodica, ale toho, ze je blokovany a zdrziavany milionmi auticiek, ktore sa tlacia v tych istych zapchach, ako ten chudak vodic autobusu. Tak prosim, klud 🙂
číta si to tu aj niekto, kto udeluje pokuty vodičom za meškanie? bola by som rada.......
prečo mhd nikdy nechodí na čas? dobre...keď je leto., to ešte prežijem, ale teraz v zime...najradšej by som tam postavila toho konkrétneho vodiča a nech on mrzne takých 10 minút na zástavke...bola by som zvedavá či by sa mu to páčilo!!!!!!!!!
Reakcia na: Andy #35130:
hej? odkial mas to info? ?
Do Race vraj chodi alebo chodila ND.
Reakcia na: MB #35128:
yop na tej 81 moze byt selico saq tie tri by si rozoznal az zvnutra ☺
88MP: 4100, 4089
Aktuálne z Petržalky:
90 - 4090, 4091, 4095
81 - zbadal som 4811, 4823 a jednu z trojice 4507, 4508, 4510
ak viete, doplnte tie 81. vďaka ?
Reakcia na: bezdomovec #35126:
Za 5 rokov kludne mozu, ale kym nou chodim na Nam. 1. maja, tak este nie. 🙂 Inak problem je v tom, ze na stanicu ich chodi vela najma vo stvrtok a piatok... Takze presmerovanie 31/39 by to neriesilo, skor by bola riesenim nejaka posilova linka, napriklad take nieco ako 131, len opacnym smerom..
Uz mi lezu na nervy hordy studentov prepravujúcich sa z batozinou z Mlynskej Doliny na Hlavnú stanicu. Co tak urobit gesto voci studentom aj cestujucej verejnosti a linku 39 presmerovat cez stanicu.
Sorry, ale musim ece jednu flash zaujimavost:
Now o 1.53 h. sa na Zatevnej bola tocit 20/5-1704 Sluzobna jazda ?

Uz som ticho a idem ?
Ece par suprav, ktore podla mojich pozorovani momentalne v premavke nemame:
Krasnany: 7602-10, 7917-18
Jurak: 7719-20, 7722-21, asi aj 7745-46, dalej 7757-58, 7759-60, 7761-62, 7781-82, 7801-02
ak viete dalsie, mozete doplnit
Zo stvrtka:
- po 14. h. sa stala dopravna nehoda na krizovatke Mraziarenska-Zahradnicka, kde zrazila elektricka linky 8 s osobnym autom, ktore z miesta nehody uslo
- pre pokazeny trolejbus na krizovatke ulic Cintorinska-Ul. 29. augusta sa na 15 minut zastavila trolejbusova doprava
- po 22. h. horel prvy podvozok elektricky (zial, blizsie nespecifikovane)

Piatok:
- od polnoci do 4. h. bola vyluka trolejbusovej linky 516 v useku Hodzovo nam. - Koliba
- rano na krizovatke Jantarova -Znievska musel vodic autobusu linky 93 prudko zabrzdit, aby zabranil dopravnej nehode, pricom sa vo vozidle zranila cestujuca

- ZV 2626 od zaciatku premavky celu rannu zmenu na linke 83/12, popoludni ho nahradil 2940
- 2516 v rannej spicke bol na linke 83/9, popoludni ho nahradil 2403
- 7741-42 o 14.25 h. docasne odisiel do vozovne z linky 12/6, neskor ho nahradil ZV 7706
- 2606 po 18.30 h. docasne odisiel na plnicku z linky 83/4, nahradil ho ZV 2626
- 2630 o 18.40 h. docasne odisiel na plnicku z linky 34/1, nahradil ho ZV 2824
- 2629 o 19.50 h. odisiel na plnicku z linky 34/3, az do konca sluzby ho nahradil ZV 1829 ☺

Vyprava podla poradia:
1: 7793-94, 7755-56, 7821-22, 7785-86, 7797-98, 7748-47, 7829-30, 7749-50, 7791-92, 7765-66
5: 7919-20, 7929-30, 7955-56, 7935-36, 7949-50, 7923-24, 7907-08, 7905-06, 7927-28, 7911-12, 7946-45, 7904-03, 7925-26
12: 7777-78, 7751-52, 7773-74, 7787-88, 7795-96, 7741-42
? M: ZV 7706/6
20: 1011, 1022, 1012, 1010, 1704, 1007, 1800
22: 1032, 1062, 1019, 1024, 1133, 1007
26: 1800
27: 1002, S 1004
34: 2630, 2809, 2629, 2830, 2800, S 2813, 2401, 2810
? M: ZV 1829 ☺ /3; ZV 2824/1
35: 3515, S 3622
83: 2826, 2801, 2819, 2606, 2827, 2814, 2812, 2829, S N 2516, 2816, 2818, 2940, 2825
? M: ZV 2626/4 a 12; 2403/9
380: 1208
382: 1111
504: 1811
507: 2403 ?
13Sk: Viem viem ale strašne v nevhodnú dobu práve som bol v konflikte... Zajtra zavolaj... budem v robote takže môžem volať.
Reakcia na: Vševedko #35115:
Mierne Ti zaoponujem - sirku karoserie maju vsetky vozy rovnaku, ale ked prechadzam elektrickou vo vozovni okolo odstavenych autobusov, tak mozem objektivne povedat, ze SORkam tie zrkadla odstavaju o dost viac ako Karosam, takze asi tam je problem 🙂 A TamBusy su niekde medzi tym...:)
Reakcia na: 13sk #35119:
A TAM je širší ako Vrakosa alebo Kádár alebo SOR? Odpoveď znie: Nie je. Najhoršie je práve stretávanie dvoch Ik280, ktorým sa vlečky všelijako podivuhodne plancú.
Reakcia na: Vševedko #35108:
zrejme si zabudol,ze po starom moste jazdia aj TAMy a napr.4406 je prideleny na 95/8;a dnes na 95 jazdil aj 4407,tak si predstav,ze sa na S.moste stretnu 2 TAMy oproti sebe.Ver tomu,ze potom je tam dost plno...
Reakcia na: Darro #35089:
ved som Ti vcera volal.Aj zajtra to skusim...
Reakcia na: Vševedko #35116:
To sa mňa nepýtaj, ja nie som vedúci žiadnej prevádzkarne autobusov ?
Reakcia na: David #35113:
A prečo už môžu? Zúžili zrkadlá:-P?
Reakcia na: David #35113:
To sa mňa nepýtaj, ja nie som vedúci žiadnej prevádzkarne autobusov:-P. V každom prípade som ochotný zúčastniť sa merania šírky vozidiel aj so zrkadlami.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.