Reakcia na: Z #35261:
no ja neviem o tom, ze by Krasnany mali fatalny nedostatok vozidiel... Ty vravis o diviznej vypomoci. Ale to je aka vypomoc, ked sa zoberu 2 vozy z vozovne, kde je ich akutny nedostatok? ? Preco sa nevzali z 2.DP????
teraz na 1.5. smer TrM.
