Reakcia na: si #35801:
V každom prípade ani jeden znás neprešiel školením rozviedky či kontrarozviedky alebo policajtov a myslím si, že nič sa nerobí zbytočne a z nášho laického pohľadu je ťažko niečo riešiť. Ak by sa niečo stalo, tak sa tu píše ako niečo zanedbali,.... Akurát mi lezie na nervy to množstvo policajných sirén. Dnes sa presúvali s vodnými delami a OTčkami (tuším OT64) a zase som bol ohučaný na pol hodiny. Ale na MiG-y 29 sa dobre pozerá ☺
A summit rušiť len kvôli tomu, že pár liniek bude skrátených?