Reakcia na: TeBeCe #36021:
Len doplním, že bola tam aj v uplynulých dňoch.
Nechápem prečo musia Ik415 daváť na Kopčiansku linku... Ako keby tam nemali iné vraky..
Nechápem prečo musia Ik415 daváť na Kopčiansku linku... Ako keby tam nemali iné vraky..
...