Reakcia na: frenky #38006:
Bolo by práve ďaleko inteligentnejšie nechávať VŠETKY vozidlá z delených služieb, pokiaľ nemajú nejakú poruchu, čo treba počas sedla opraviť, odstavené na konečných a nie s nimi jezdiť tisíce jalových kilometrov.