Reakcia na: Peon #81032:
tak na pohlavnej štanici su dvaja a viac dispečerov a za druhe chybicka sa vbloudila niekde inde ako u dispečerov či vo vozidlach z ich šoférmi tak to sjo ako tez mi to bolo cudne ze ty a cacinas buzerovat ako vacsina kindermafie