Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
4268 skončil na linke x33 krátko po 13:35 h. Autobus medzi zastávkami Nám. Ľ. Štúra a Šafárikovo nám. prechádzal s väčšou dierou v pravom krídle tretích dverí a visiacim dopytovým tlačidlom. Po otvorení dverí na Šafárikovom námestí sa zostávajúce sklo z dverí celé zosypalo. Započul som, že to údajne spôsobil odletený kameň. Autobus bol následne odstavený na výstupišti pri Eurovei.
Reakcia na: IBBI #170000:
Keď sa chce prežije sa.. v zime je to najlepšie 🤣🤣
Reakcia na: Ma178rek #169999:
Dnes 9:30 neuveritelne na Karloveskej ani Molecovej smerom do mesta ani jedno auto nestalo, aj napriek dazdu. Do KV tiez plynule prejazdne.
Reakcia na: Ma178rek #169999:
Bajk je jendoznacna volba, len teraz prave ide obdobie ked to ani na bajku nebude asi extra pohodlne.
Reakcia na: IBBI #169998:
Ja som sa na to vykašlal a kúpil bicykel, včera som okolo 11 išiel od zastávky Nad Lúčkami k Nám. Ľ.Š. a bol som aj tak rýchlejšie ako bus, pričom ten stratil iba 2 minúty pri Riviére...
Situacia s dopravou je strasna. Fakt nechapem, ze maju kompetentni cas s vystavbou tej trate do KV. Pianko, akoby sa nic nedialo. Ja tam nebyvam, len fakt lutujem tych ludi z KV a Dubravky. Ta trat sa mala do konca prazdnin spravit!
Zastávka Novohradská smer von z mesta robia kovový prístrešok nový, práve to vyrovnávali vodováhami a ručnými zdvihákmi, mali nachystané aj nejaké lakované dosky asi ako lavičky.........
Na Gagarinovej kolaps trolejbusov, DPB pise, ze sa stratilo napatie. 201 a 202 po Cintorin Vrakuna, zavedena NAD na Dolne hony
Reakcia na: TeBeCe #169994:
Ked som okolo 10 siel cez Patronku, tak tomu moc nepomahali auta upchavajuce celu krizovatku...
Linka 32 stoji asi prakticky v celej trase v zapche, meskania aj nad 60 minut. X5 tiez uz natocila cca hodinu.
Vyzerá to tak že sa celá Karlovka vybrala autami cez Harmincovu, Mokrohájska toho začína mať dosť a cez Mlynskú dolinu ani neodporúčam ísť, ide sa krokom v oboch smeroch, zdržanie majú dokonca aj 31 a 39 v smere k internátom
Aktualne 4 a 7 do Ruzinova, na Vajnorskej akasi nehoda a zavedena NAD.
Reakcia na: Kotlár #169987:
tam je myslim si problem skor to, ze to nikto nenahlasi
Reakcia na: Solider #169989:
To by sa dalo vyriešiť, keby premávali 1 do Petržalky a 5 (po K. Ves). Z Ružinova potom 8 (Obchodná a NĹŠ) akurát mínus by bolo že z Blumentálu na Špitálsku iba špičková L7. A motázne by bolo ako by si križovatka na Kollárku poradila s 3 linkami s int 4 min. (pevne verím že tento sa raz vráti ...)
Reakcia na: david1 #169985:
Aj ja osobne považujem za zásadnú nevýhodu aktuálneho jednolinkového variantu práve mizerné prestupné uzly - pri cestovaní do Petržalky absentuje prestup na hrane medzi 1 a 3, 4 (nie je tam zriadená ani dočasná zastávka), spomínaný Blumentál s dvojmetrovými chodníkmi a 4,39 m širokým jazdným pruhom je klasický východoeurópsky bizár, bez lavičiek a s prístreškami vhodnými tak na perifériu mesta, do toho pobehujúci ľudia medzi jednotlivými nástupišťami, ktorých kedykoľvek môže zraziť prechádzajúce, rozzúrene trúbiace auto.

Ak sa ani počas tejto výluky neurobí niečo s tými otrasnými nástupišťami a dopravnou situáciou v tej oblasti, tak sa postoj ľudí k prestupovaniu určite nezmení.
Reakcia na: Kotlár #169977:
A tam je nejaký garantovaný prestup?
Vozidlo #1632 jazdí až s dvoma svietiacimi neónmi v interiréri a aj to len medzi druhými dverami a kĺbom🤪
Neplánuje si DPB zriadiť neziskovku kde by firmy darovali práve takéto spotrebné veci?
Reakcia na: kecho #169981:
4 minútový interval bol nonstop? Neviem ako ostatní ale ja cestujem aj mimo PD medzi 6-19h
Reakcia na: Mhr1 #169971:
Zase by to bolo kapacitne zbytočne prepálené s troma linkami do 23 hod. smer Karlovka , len aby sa jazdilo každých 7,5 min. po nábreží.. aj cez tunel v 7.5 min.
Teraz je to celkom ok no doriešiť treba prestupné uzly.
Na Legionárskej , kde je prestup na hrane von z mesta poriešiť kapacitný prístrešok a rozšíriť zastávku.
Blumentál tiež v smere von z mesta detto.

Združená zastávka pod Manderlou by sa tiež už konečne mohla realizovať. Načo sa vlastne čaká?
Neviete niekto, prečo trvá oprava 7129 už temer rok? A prečo je odstavená 7103? Tiež už 9 mesiacov nejazdí.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.