Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Klepeto #173829:
Už sa vypravujú len na linku 74 na ktorú by mali byť potom nasadené 12M vozidlá (na 196 a 191 kĺbové) tak sa zrejme čaká na dodávku NS12.
Nemali sa po 1.10. už prestať vypravovať SU15? Lebo stále vo výprave figuruje niekoľko autobusov každý deň.
Každú chvíľu by mal vyraziť spomienkový pochod spred Úradu vlády na Zochovu, možné krátke obmedzenia na trase
Ahojte, nema dakto info o vcerajsom vecernom Tedome pri vozovni JRD, krizovatka vajnorska/bojnicka, L65. Voz stal kusok za krizovatkou v smere k Avionu, na blikackach. Na krizovatke 2x PZSR a 1x sanitka, a na tom malom ostrovceku ozivovali cloveka.... Bol tam suvis? Zrazka? Mam len na kamere z auta uz ozivovanie, ale rad by som mal aspon cele info ak dakto vie. Vdaka...
8145 14Tr autoškola dnes ráno v uliciach v Ba
Reakcia na: TomJ #173823:
Ak sadneš za volant a máš zadržaný vodičák tak je to už kvalifikovanie ako marenie rozhodnutia a je to viac trestané...a keď má dakto zadržaný vodičák za chlast ,vrátia mu ho a zasa nafúka tak je choré aby mu ho vracali znova...to už je ako recidíva ..
Auto nech predá alebo nechá rodine keď sám nieje spôsobilý...
9.10. 2022 sa bude konať národný beh "Devín-Bratislava", viac informácii tu:
https://www.google.com/url?q=http://www.starz.sk/narodny-beh-devin-bratislava/d-1227&usg=AOvVaw24qzxn9qckzmlB7JjR1Tyz
Reakcia na: NOKS #173822:
Súhlasím, že treba prísnejšie tresty. Tiež by som zaviedol, že ak niekomu zoberú vodičák, mali by mu zabaviť aj auto, lebo sú takí, čo v pohode na druhý deň na ňom pôjdu aj bez vodičáku. Tiež by som zaviedol stupňovanie trestov, teda ak chytia niekoho pri danom čine druhýkrát, bude platiť viac (hoc aj dvojnásobok).
Reakcia na: Sor23 #173820:
Pokial ludí dostatočne nevystrašíš tak sa nikdy nepoučia...nastaviť toleranciu 0,3 napr (zas je ****ovina aby boli represie z 0,1 zbytkáču čo si nevyspal alebo nevytrávil z predošlého dňa) a ostatok riadne trestať...nafúkaš pri kontrole,vodičák papa aspoň na 5 rokov...nafúkaš a spôsobíš nehodu - vodičak papa naveky...plus aj basa...tuto človek nafúkal a zabil piatich ludí (zatial) a tu sa rozhoduje či mu dajú všeobecné ohrozenie alebo či sa bude pohybovať len v dolnej sadzbe 🤦
Vozidlove infosystemy ešte stále oznamujú Zochovu ako neobsluhovanu.
Tieto diskusie sú zbytočné, dnes zas nafúkal nejaký kamionista, henten, tamten, toto je po*ratý národ dezolátnych alkoholikov, to hovorí o tejto krajine všetko a sme tam kde sme preto, lebo tu všetci na všetko kašlú. V živote by som si nesadol ani na lanovku pod vplyvom alkoholu, nie to za volant. Tvrdá basa od polpromile hore a žiadne kompromisy, alebo ťažké manuálne práce, nech sa naučia.
Reakcia na: Ttom #173817:
Mali vlani alebo predvlani aj velkú akciu na cyklistov...fúkania,pokuty za cikcak jazdenie (chodník-vesta-chodník), za telefonovanie počaj jazdy a podobné šmakulády...
Pamätám si aké ťažoby z toho mali v cyklokoalícii ako im bolo ukrivdené že raz za x rokov si policajti posvietili aj na nemotorizované vozidlá
Reakcia na: Ttom #173815:
Mne dali kedysi na bicykli fúkať na Schneidera-Trnavského v nedeľu popoludní. Mali vtedy policajnú akciu, zaujímalo ich ešte aj či bicykel nebol kradnutý, kontrolovali to v databáze, trvalo to celé tak 5 minút. Počul som už aj o pokute za rýchlosť pri jazde z Dlhých Dielov, ale možno to bola len urban legend...
Reakcia na: zakaznik #173816:
aha ok, dobre vediet. asi to ozaj bolo tou neskorou hodinou ta podozrivost 😃
Reakcia na: Ttom #173815:
Na 29. augusta pri Medickej záhrade v smere z Obchodnej. Hliadka išla za mnou, zapol majáky.
Mohlo to byť niekedy 2016 - 2017.
Mal som osvetlenie aj prilbu, tak neviem, čím som bol podozrivý. 😁
Reakcia na: zakaznik #173804:
to fakt na bicykli Ti dali fukat? ak sa mozem spytat kde? Keby sa postavili na kruhac dole ku Vojenskej a davali fukat vsetkym cyklistom, co idu z lesoparku (a z bufetu).. 🙄
Reakcia na: si #173802:
Tož ja som naposledy fukal preventivne v Kezmarku tohto roku za slnecneho nesviatocneho dna a iba na ten orietacny tester co sa fuka zdialky. Kontrola vseho vsudy trvala 1 minutu aj to najviac trvalo kym mi doslo ze natrubok nedostanem a mam fuknut "zdialky".
Reakcia na: Geravy #173811:
Lebo tie superšporty nevlastní len tak hocikto.
Reakcia na: Geravy #173811:
No keďže polícia prakticky už od revolúcie fungovala ako fungovala, teda že stále sú v nej funkcionári, ktorí majú známosti s mafiánmi a inými živlami, tak to je ešte asi beh na dlhú trať. Samozrejme, tým netvrdím, že za komoušov fungovala, len ten pokrok je vzhľadom na možnosti dosť malý. Ale aj to sa raz musí začať a v poslednom čase už nejaké náznaky predsa len sú. Žiaľ, ešte to určite potrvá a ostáva len dúfať, že to nebude niekoho ďalšieho stáť život.
Dodám ešte, že polícia v tom, žiaľ, nie je sama. Súdy často smiešnymi trestami znehodnotia prácu vyšetrovateľov aj tam, kde sa konečne podarí niečo dokázať (myslím nehody).
Reakcia na: Viko #173809:
Toto je inak pravda! Hlavne v piatok a v sobotu vecer sa po centre (!) mesta prehanaju drahe supersporty (ale aj ine) rychlostami vyse 100kmh. A policia nic.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.