Reply on: Vševedko #34383:
Dostávali dotácie, dostávali. Od štátu už nejde nikomu nič akurát BA dostane tuším 100 miliónov, kvôli zmene veľkostného koeficientu z 2,53 na 2,35. Dalo by sa to nahradiť aj tým, keby Bratislave narástol počet obyvateľov o tuším 32.000. ☺ A dotácie išli aj podľa podielu prepravovaných študentov a dôchodcov, nie? Výkony neboli hlavným vodidlom. To by potom mestá tie výkony neznižovali keby štát platil len podľa nich.
Ked si pozries statistiky, tak pocet zamestnancov klesol z 6774 v roku 1989 na 3205 v roku 2000...
Dufam, ze zajtra vecer
frenky