Veď uvidíme, aké budú výsledky. Bodaj by prezamestnanoť nebola. Vtedy by DPB mohol okamžite povedať, že to nie je v DPB ale v nezáujme financovať DPB zo strany mesta.
Ike: Ja som reagoval na deka, ktorý reagoval na mňa.
Neni podstatné ma nezaujíma, neviem prečo si to všímate. Treba aby pri príspevkoch bolo aj IP a hotovo. Ja som sa nikdy neskrýval za cudzie nicky iba raz na diskusii a to aby som zase nepoškodil iMHD.sk a tak mi to nebude vadiť a určite ani iným normálnym prispievateľom.
A spraviť nejakú povinnú registráciu a ak niekto bude chcieť zmeniť nick tak mu to automaticky pri desiatich príspevkoch zobrazí aj nový aj starý. A na jedno IP bude môcť byť prihlásený iba jedno meno.
No, len aby audit nezistil, ze v DPB celkovo prezamestnanost nie je... Ked si pozries statistiky, tak pocet zamestnancov klesol z 6774 v roku 1989 na 3205 v roku 2000...
sorry nedopísal som číslo.
Znížil počet zamestnancov z pôvodných 413 na terajších 339, odišlo spolu 78 zamestnancov, štyria noví vrátane riaditeľa boli prijatí. Čiže o 18%.
Veď hej, ale o tom som nehovoril. Teda hovoril ale ja som skôr myslel, že sa mu podarilo zefektívniť OLO a znížil počet zamestnancov o
frenky: Niekedy mi tu hovoria aby som si zložil ružové okuliare inokedy že som pesimista ☺ Neviem, ale skrz tú až nevraživosť medzi 4.DTP tak by som sa nečudoval keby niekto na Trnávke povedal Ik280 a Ik283 budú len na L90, L93, L94,...
Inak samozrejme, že už aj L81 a L90 jazdia cez ten nadjazd ponad Einsteinku.
ja neviem, ale proti homosexualom nemam nic.
Ale ked tak nad tym Matrtkom rozmyslam, ludi trpiacich schyzou, asi neberu nikam... Akurat tak na psychiatriu, do takej tej "penovej" miestnosti, aby si nesposobili poranenia...
He, "štvorpercentných" ale to sú homosexuáli nie postihnutý. Aspoň ja to poznám na túto časť spoločnosti, lebo tvoria akurát 4% spoločnosti. Mám pocit, že pri postihnutých je to číslo iné.
hm... poviem ti to na urovni, nie ako 12 rocny sopliak, co si riesi komplexy tym, ze robi to co uz zhruba 2 roky robi = otravuje, flooduje, zneuziva, klame, a pod.
Uz je to trapne. A nanajvys detinske. Skodis celemu iMHD a predovsetkym sebe.
Co si dokazujes tym ze klames a si tu inkognito?? Si na soferov, alebo co??? Najdi si babu, alebo vstup do klastora...
a nezabudni... na imhd plati stare dobre ČS heslo:
"Pravda víťazí"
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Ámos Keynes