Reply on: Vrtacik #34390:
Ked budes tak uvazovat vzdy, tak sa nikde nedostanes na vyssiu ako najnizsiu poziciu.

Manazera nesmie vytocit 14-rocne decko.
Ked si pozries statistiky, tak pocet zamestnancov klesol z 6774 v roku 1989 na 3205 v roku 2000...
Vrtacik