Dostávali dotácie, dostávali. Od štátu už nejde nikomu nič akurát BA dostane tuším 100 miliónov, kvôli zmene veľkostného koeficientu z 2,53 na 2,35. Dalo by sa to nahradiť aj tým, keby Bratislave narástol počet obyvateľov o tuším 32.000. ☺
A dotácie išli aj podľa podielu prepravovaných študentov a dôchodcov, nie? Výkony neboli hlavným vodidlom. To by potom mestá tie výkony neznižovali keby štát platil len podľa nich.
Veď uvidíme, aké budú výsledky. Bodaj by prezamestnanoť nebola. Vtedy by DPB mohol okamžite povedať, že to nie je v DPB ale v nezáujme financovať DPB zo strany mesta.
Ike: Ja som reagoval na deka, ktorý reagoval na mňa.
Neni podstatné ma nezaujíma, neviem prečo si to všímate. Treba aby pri príspevkoch bolo aj IP a hotovo. Ja som sa nikdy neskrýval za cudzie nicky iba raz na diskusii a to aby som zase nepoškodil iMHD.sk a tak mi to nebude vadiť a určite ani iným normálnym prispievateľom.
A spraviť nejakú povinnú registráciu a ak niekto bude chcieť zmeniť nick tak mu to automaticky pri desiatich príspevkoch zobrazí aj nový aj starý. A na jedno IP bude môcť byť prihlásený iba jedno meno.
No, len aby audit nezistil, ze v DPB celkovo prezamestnanost nie je... Ked si pozries statistiky, tak pocet zamestnancov klesol z 6774 v roku 1989 na 3205 v roku 2000...
sorry nedopísal som číslo.
Znížil počet zamestnancov z pôvodných 413 na terajších 339, odišlo spolu 78 zamestnancov, štyria noví vrátane riaditeľa boli prijatí. Čiže o 18%.
Veď hej, ale o tom som nehovoril. Teda hovoril ale ja som skôr myslel, že sa mu podarilo zefektívniť OLO a znížil počet zamestnancov o
frenky: Niekedy mi tu hovoria aby som si zložil ružové okuliare inokedy že som pesimista ☺ Neviem, ale skrz tú až nevraživosť medzi 4.DTP tak by som sa nečudoval keby niekto na Trnávke povedal Ik280 a Ik283 budú len na L90, L93, L94,...
Inak samozrejme, že už aj L81 a L90 jazdia cez ten nadjazd ponad Einsteinku.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Ámos Keynes
Znížil počet zamestnancov z pôvodných 413 na terajších 339, odišlo spolu 78 zamestnancov, štyria noví vrátane riaditeľa boli prijatí. Čiže o 18%.