Reply on: Ike #173103:
jasne ze nerozumies, lebo to je pod nadjazdom na einsteinovej, kde sa zapoja z panonskejhttp://g.co/maps/kywb
Bola by to podstatne kratšia nadchádzka než cez Most pri Bratislave. Môj odhad: úzka cesta a veľa áut.
810zssk
1. Vsak klasicka preprava, klasickou linkou...
2. Vedeli, lebo som im pisal e-mail kde som sa pytal ci nieco nebude. Samozrejme neodpisali, ale ten mail urcite pouzivaju.
3. To druhe ?