Reply on: Ike #173103:
jasne ze nerozumies, lebo to je pod nadjazdom na einsteinovej, kde sa zapoja z panonskejhttp://g.co/maps/kywb
Bola by to podstatne kratšia nadchádzka než cez Most pri Bratislave. Môj odhad: úzka cesta a veľa áut.
Petto
1. bohuzial tak to vyzera , mame sice elektricenky, ale tie su len asi na klasicku prepravu - t.j. mimo narazovych akcii, no davam aj za chybu usporiadatelovi, nie je povinnostou DPB si zistovat kde je aka sukromna akcia organizovana
2. ocividne nevedeli o akcii,alebo akoze nevedeli
3. bud rad,ze si mal stastie, pekne povedane: vedel si s tym systemom dopravy (z akcie) vy**bat