Reply on: Joyki #173134:
A prečo by nemohol Jančura jazdiť BA - DS a autobusy DS - KN? Medzi DS a KN skoro nikto nejazdí, aj polohy zastávok sú zlé.
Bola by to podstatne kratšia nadchádzka než cez Most pri Bratislave. Môj odhad: úzka cesta a veľa áut.
Peon
Reálne je spoločná s náhradnou zastávkou linky č. 70 "Miestny úrad Podunajské Biskupice" v oboch smeroch na Biskupickej ul. kúsok od Trojičného námestia.