Reply on: AAA #173096:
A elektricky do Dubravky su na paradu ? Re #173094 AAA: Ved to prave, ze neviem dovod zredukovania 208cky: ci setrenie vzkm alebo nejsu vozy. To druhe mi pride megafail, pretoze uberat z tej 208cky je asi fakt nezmysel.
Re #173083 luky133: 78 ak by koncila pri Eurovei ,tak by sa tocila ako volakedy 66cka alebo terajasia 801, cize miesta habadej ( priestor oproti nastupistu 28+133)
Petto
http://www.bratislava.sk/VismoOnline_ActionScripts/File.aspx?id_org=700000&id_dokumenty=11029324
Linka 33 - A - klbove-nafta ??? ?