Reply on: ZabliYute #173137:
Prečo sa asi nedá - kvôli stavbe OC Centrál? Ozaj, je tá trolejbusová trať pod napätím? Kedy vlastne vznikla? Premávali tam niekedy aj bežné trolejbusové linky ALEBO vždy bola využívaná iba v priemere raz za zopár rokov počas nejakej výluky?
A dostať sa trolejbusom na zastávku "Jelačičova" (je tam vôbec označník s označením "občasná"?) sa dá aj v smere od Trnavského mýta aj v smere od Saleziánov? To isté ma zaujíma aj v opačnom smere - že či by sa trolejbus dostal aj na Trnavské mýto aj k Saleziánom..
Peon
Len dúfam, že sa za týmto neskrýva úmysel zrušiť premávku na Kačín od budúcoročnej sezóny (žeby dali 30-minútový interval na Lesopark cez víkendy)...
Ide o to, že 60-minútový interval na Kačín je postačujúci. A podľa mňa je lepšie k lanovke nepravidelne od 20-minút do 40-minút než pravidelných 40-minút.