Reply on: ZabliYute #173137:
Prečo sa asi nedá - kvôli stavbe OC Centrál? Ozaj, je tá trolejbusová trať pod napätím? Kedy vlastne vznikla? Premávali tam niekedy aj bežné trolejbusové linky ALEBO vždy bola využívaná iba v priemere raz za zopár rokov počas nejakej výluky?
A dostať sa trolejbusom na zastávku "Jelačičova" (je tam vôbec označník s označením "občasná"?) sa dá aj v smere od Trnavského mýta aj v smere od Saleziánov? To isté ma zaujíma aj v opačnom smere - že či by sa trolejbus dostal aj na Trnavské mýto aj k Saleziánom..
Petto