Reply on: altyn #173221:
S LINKOU 78 cestuje na Muchovo nám. MINIMUM cestujúcich (mám to osobne odsledované), ktorí môžu v pohode využiť LINKU 95 (ktorá príde na Farského rýchlejšie ako 78 cez Ovsište).Jedine v rannej špičke bola 78 plná už od Muchovho nám. (ale tí ľudia môžu využiť aj 95 a na Šafku prestúpiť na 78). L95 sa aspoň viac využije. Jeden prestup z L95 na L78 vás nezabije, alebo áno? Dĺžka cesty bude približne rovnaká, kedže 95 ide častejšie ako 78 a ide priamo na Apollo.
A máte tam aj L84 do mesta (cez Nový most)
L78 KOPÍRUJE TRASU LINKY 88 V ÚSEKU ASMN - ŠUSTEKOVA (dosť veľký súbeh)
L78 KOPÍRUJE TRASU LINKY 68 V ÚSEKU MOST APOLLO - ŠUSTEKOVA (taktiež veľký súbeh, navyše L68 a L88 premávajú častejšie ako L78, takže 78 je zbytočná.)
L78 KOPÍRUJE Z ČASTI TRASU LINKY 95 V ÚSEKU LANDEREROVA - FARSKÉHO (okrem OVSIŠTA)
L78 KOPÍRUJE TRASU LINKY 99 V ÚSEKU BULÍKOVA - MLYNAROVIČOVA/FARSKÉHO

Linka 78 kopíruje štyri linky, takže je rozumné zo strany DPB, že pristúpil konečne k takémuto kroku. Petícia vám nepomôže...
?
Martin Fundárek
9 (+ Re #173059 MatejBA) – nie sú vozy
11 – áno, K2S. Ušetria sa papierovo vzkm (finančne asi minimum) a zalepí sa huba tým, ktorí kričia, že treba obmedzovať električky. Kapacitne sa to zvládne.
82 (+ mnohí ďalší) – lebo Kukura.
Víkendové 27.-30.12. – prečo zle? Podľa prázdninových CP jazdia vozidlá poloprázdne, pretože celá Bratislava zmizne na lyžovačky, na dediny a podobne. Keď šetriť, tak tam, kde to bolí najmenej, čiže vtedy, keď vozidlá jazdia prázdne. Niektoré linky bude treba v rannej špičke posilniť (21 – aj poobede, 93 a pod.), ale inak nevidím problém.