Redukcia spojov na nosných linkách (od 1.5.2024)

Počas víkendov bude v ranných hodinách predĺžený interval na 30 minút.

Od stredy 1. mája 2024 dochádza k poslednej etape redukcií v sieti košickej MHD. Na nosných linkách 10 15 16 19 27 36 71 72 dochádza k nasledujúcim opatreniam:

  • zavedenie víkendového intervalu v režime "školské prázdniny",
  • predĺženie intervalu počas voľných dní do 8. hodiny z 20 na 30 minút,
  • predĺženie intervalu na linke 10 vo večerných hodinách z 20 na 30 minút.

Okrem týchto zmien dochádza aj k úprave časových polôh linky 28 z dôvodu zlepšenia nadväzností na električkovú dopravu na konečnej Važecká a zavedeniu nového posilového spoja linky 17 pre zamestnancov Fakultnej nemocnice.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Folasik #3:
je to katastrofa...mozte byt radi ze nie je este horšie.
Reakcia na: Matejo #4:
Z lingova na stanicu jednoznacne Eurobus s vysokoenvironmentalnymi autobusmi ekologickejsimi ako trolejbus a iba za 60 centov!
Z Lingova do centra skoro tak často ako s Eurobusom!

Spájame Košičanov už od roku 1891
Váš DPMK
Reakcia na: LUKYmhd #1:
Ale však samozrejme pokiaľ tu bude Polaček tak záujem o dopravu bude taký že 0 bodov a podnik bude upadať, počkať vie upadnúť ešte hlbšie ako je teraz ? už čakám intervaly počas víkendov všade 30 minút 😁 hlavne pre Polačeka je že máme športoviská, fontánu, schody na magistrát a keď bude Slanecká hotová tak aj s tou sa odfotí a bude sa tváriť ako keby to bolo hotové včas aj keď sa to preťahuje už dosť dlho a my čo tam bývame musíme chodiť po stavenisku 😃
Nemám slov čo sa tu v tomto meste deje primátor by mal mať predsa všade záujmy a nie len na jednej alebo dvoch veciach a na ostatné srať ako len môže a nečudujem sa ani že obyvateľstvo tohto mesta klesá a klesá, od sčítania kedy sa zistilo že ubudlo okolo 20K obyvateľov ubudlo ďalších 4K pokračujme takto ďalej a z Košíc ostane už len pustina 😂
Asi všetci musíme prestúpiť do áut.
Týka sa to všetkých liniek nie len týchto spominaných najma aj linky 19 napriklad..co ale zasa musim vyzdvihnut je pridanie ranneho spoje z KVP na linke 72 uz po 4:30 a taktiez posun vikendoveho vecerneho spoja po 22hej ..intervaly na plač ale kym bude Polaček lepšie nebude.