Prehľad obmedzení a posunov zastávok

Prehľad aktuálne platných obmedzení, ktoré sa týkajú zastávok MHD.

Považská, Nová Nemocnica

Z dôvodu rekonštrukcie autobusovej zastávky je od piatka 24. februára (7:00) dočasne presunutá zastávka Považská, Nová nemocnica smer Cassovar. Náhradná poloha zastávky je umiestnená o približne 100 metrov vzad v smere jazdy, pred prechod pre chodcov.


Ružová, OC Galéria

Z dôvodu rekonštrukcie autobusovej zastávky je od utorka 21. februára (7:00) dočasne presunutá zastávka Ružová, OC Galéria smer Krajský súd. Náhradná poloha zastávky jeu miestnená o približne 50 metrov vzad v smere jazdy.


Rovníková

Z dôvodu stavebných prác v súvislosti s rekonštrukciou Slaneckej ul. je od soboty 10. decembra 2022 obojsmerne zrušená zastávka Rovníková. Linky 37 52 N7 Š2 zastavia v smere z Važeckej na zastávkach Važecká, Ladožská a Dneperská, v smere na Važeckú na zastávkach Dneperská a Važecká.


Moldavská, OC

Z dôvodu rekonštrukcie električkovej vozovne je od pondelka 6. marca dočasne zrušené nástupište zastávky Moldavská, obchodné centrá na Popradskej ulici. Zastávka je zrušená bez náhrady, dotknuté spoje (spoj linky N3 s odchodom o 3:41, spoj linky 20 s odchodom o 7:24) zastavia až na nasledujúcej zastávke, ktorou je Dopravný podnik mesta Košice.


Okresný úrad

Z dôvodu prebiehajúcej rekonštrukcie autobusových zastávok bude od stredy 15. marca dočasne zrušené nástupište zastávky Okresný úrad smer Amfiteáter. Autobusy liniek 12 18 55 N2 budú zastavovať na zastávke v náhradnej polohe, a to na ul. Komenského smer Havlíčkova (mapa). Vzhľadom na dlhú obchádzkovú trasu je na spomínaných linkách potrebné počítať s väčšímimi meškaniami po celej trase.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.