Premávka MHD počas letných prázdnin (1.7. - 31.8.2021)

Počas júla a augusta bude MHD opäť premávať podľa prázdninového cestovného poriadku.

V období letných prázdnin od 1. júla 2021 do 31. augusta 2021 bude mestská hromadná doprava premávať v pracovných dňoch opäť podľa prázdninových cestovných poriadkov.

Nebude premávať školská linka Š1, posilové linky 5 a 57, rovnako nebudú vykonané niektoré zachádzky na linkách 11 20 25 26P 29 a 32.

Autobusová doprava

Autobusové linky budú v pracovných dňoch premávať opäť podľa cestovného poriadku platného pre školské prázdniny, v cestovných poriadkoch je preto potrebné sledovať stredný stĺpec - Pracovné dni - školské prázdniny“.

  • nepremáva školská linka Š1 a posilová linka 57,
  • nebudú vykonávané niektoré zachádzky na linkách 11 20 25 26P 29 a 32,
  • cez víkendy premávajú autobusy podľa cestovného poriadku pre sobotu a nedeľu.

Električková doprava

Električkové linky budú v pracovných dňoch premávať opäť podľa cestovného poriadku platného pre školské prázdniny, v cestovných poriadkoch je preto potrebné sledovať stredný stĺpec - Pracovné dni - školské prázdniny“.

  • nepremáva linka 5,
  • linka R4 premáva podľa cestovného poriadku Pracovné dni, školské prázdniny - vysokoškolské prázdniny“,
  • cez víkendy premávajú električky podľa cestovného poriadku pre sobotu a nedeľu.

Ak linky nemajú v cestovných poriadkoch uvedený cestovný poriadok platný v režime pracovného dňa školských prázdnin, linka premáva podľa štandardných cestovných poriadkov platných v režime „Pracovné dni“.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.