Aplikácia HOPIN & Virtuálny cestovný lístok

Od pondelka si je možné cestovný lístok zakúpiť aj prostredníctvom aplikácie HOPIN so zľavou oproti papierovým cestovným lístkom.

V pondelok 10. mája bol uvedený do prevádzky nákup virtuálnych cestovných lístkov prostredníctvom aplikácie HOPIN, ktorá umožňuje nákup základných cestovných lístkov platných od 30 minút až do 7 dní. Podobne, ako u väčšiny cestovných lístkov v Košiciach je platnosť virtuálnych cestovných lístkov zakúpených prostredníctvom aplikácie HOPIN ohraničená časom. Cestujúci môže po dobu platnosti neobmedzene prestupovať a kombinovať dopravné prostriedky na denných linkách MHD Košice.

Virtuálne cestovné lístky je možné zakúpiť prostredníctvom aplikácie HOPIN, ktorá je dostupná pre operačné systémy Android, iOS a mobilné telefóny Huawei. Virtuálne cestovné lístky sa zakupujú prostredníctvom vopred nabitého kreditu, ktorý je možné nabiť v hodnote 5, 10 alebo 15 € prostredníctvom platobnej karty. Po zakúpení cestovného lístka aplikácia vygeneruje QR kód, ktorý je zároveň cestovným dokladom a cestujúci sa ním preukazuje pri prepravnej kontrole. Cestovné lístky nie je možné zakúpiť s odloženou platnosťou, platnosť začína plynúť okamžite po zakúpení.


Zjednodušený postup pri nákupe CL

  1. stiahnutie aplikácie (Android, iOS, Huawei)
  2. registrácia používateľa
  3. nabitie kreditu 5, 10 alebo 15 €
  4. zakúpenie cestovného lístka
  5. obdržanie QR kódu - lístok platí okamžite

Cenník virtuálnych CL

30 minút
(základný)
60 minút
(základný)
24 hodín
(základný)
7 dní
(základný)
60 minút
(dovozný)
60 minút
(rodinný)
0,79 € 0,89 € 3,00 € 11,00 € 0,90 € 0,90 €

Viac k téme

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.