Zmeny v prevádzke MHD (od 29.10.2020)

Od pondelka do odvolania bude MHD premávať v prázdninovom režime.

Od pondelka 2. novembra 2020 bude MHD do odvolania premávať podľa cestovných poriadkov platných pre Pracovné dni - prázdniny. Prázdninové cestovné poriadky budú platiť tiež vo štvrtok 29. októbra a piatok 30. októbra 2020 podľa pôvodných jesenných prázdnin.

Pokiaľ linka nemá v cestovnom poriadku stĺpec Pracovné dni - prázdniny, premáva podľa stĺpca Pracovné dni. Počas víkendov a sviatkov linky premávajú podľa stĺpca Voľné dni.

Zároveň sa od nedele 08. novembra 2020 do odvolania ruší premávka Dobrého trolejbusu.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Matejo #3:
Nejaký dôkaz? (Nepodarilo sa mi o tom nájsť nič na stránke MŠ SR.)
Reakcia na: Matej M #4:
"No každopádne, na kopírovaní celých TS nevidím nič zlé."
Ani ja, ak samotná TS je koncipovaná tak, že sa dá rýchlo pochopiť. Bohužiaľ, nie vždy sa podarí a ja by som bol rád, ak by v tomto imhd.sk opäť dvihlo laťku. 🙂

"Vymýšľať teplú vodu nemá zmysel a omnoho viac ocením (a dovolím si povedať, že aj pozdvihne pridanú hodnotu webu), ak admin prináša analytické články, glosy, súhrn, ktorý inak nie je dostupný a pod."
V tom sa zhodneme a myslím, že po dlhej dobe takýto obsah tu začal pribúdať, čo určite treba pochváliť. 😉 A určite sa poteším tomu, ak ho bude aj viac.
Reakcia na: Dispecer #1:
Uznávam, aj ja osobne by som sa priklonil k Tvojej štylistike.

No každopádne, na kopírovaní celých TS nevidím nič zlé. Vymýšľať teplú vodu nemá zmysel a omnoho viac ocením (a dovolím si povedať, že aj pozdvihne pridanú hodnotu webu), ak admin prináša analytické články, glosy, súhrn, ktorý inak nie je dostupný a pod.
Reakcia na: Dispecer #1:
Lenže prázdniny sú v piatok a v pondelok. Zmenili to.
Reakcia na: Dispecer #1:
Zrejme tú dobu nahradila doba, kedy sa autori predbiehajú, ktorý z nich zverejní správu na webe skôr (a tým zbytočne zahlcujú aj sekciu Aktuality) 😃
Kde sú tie časy, kedy autori na imhd.sk za svoje diela nevydávali Ctrl+C & Ctrl+V tlačových správ... 😐

...a v správach sa našla aj lepšie formulovaná a štruktúrovaná informácia ako v originálnej tlačovej správe, či iných periodikách...

Edit: OK, nebolo to čisto vykopírované... Ale stále je to napísané trošku ako hlavolam, podobne ako tá pôvodná správa. Ja by som to napísal asi tak, že: "Vo štvrtok a piatok budú školské prázdniny, z tohto dôvodu sa bude premávať podľa CP pre školské prázdniny, avšak podľa tohto CP sa bude jazdiť aj nasledujúce pracovné dni až do odvolania."