Obnovenie prázdninového režimu MHD (od 13.5.2020)

Zavádza sa prázdninový režim výpravy, linky N1-N7 budú premávať v pôvodnom režime.

Na základe rozhodnutia Krízového štábu mesta Košice dôjde od stredy 13. mája 2020 k nasledovným zmenám v prevádzke MHD v Košiciach:

Všetky linky mestskej hromadnej dopravy v Košiciach budú premávať podľa cestovných poriadkov platných v režime „pracovné dni – školské prázdniny“ bez akýchkoľvek ďalších obmedzení. Ak linka nemá v cestovných poriadkoch uvedený cestovný poriadok platný v režime školských prázdnin, linka bude premávať podľa bežných cestovných poriadkov platných v režime "Pracovné dni".

Zároveň sa ruší obmedzenie na linkách nočnej dopravy. Nočné linky N1 N2 N3 N4 N5 N6 N7 už budú od stredajšej polnoci premávať v štandardnom režime.

Pripomíname, že od pondelka 11. mája 2020 sú obnovené zastávky na znamienie. Cestujúci je povinný dať vodičovi znamenie na výstup z vozidla. Pre nástup do vozidla stačí, ak cestujúci stojí v zastávke. Ostatné mimoriadne opatrenia, teda nosenie rúšok, centrálne otváranie dverí a zrušený doplnkový predaj cestovných lístkov u vodiča, ostávajú v platnosti aj naďalej.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: domosino #3:
Už je zrušená tá nahrávka. 🙂
Este stale hra v mhd, ze vsetky zastavky su stale, mali by urobit update 🙂
O otváraní dvery dajte najprv vedieť šoférom nakoľko po mne a ďalších včera šofér R2 vykrikoval že si mame už otvárať dvere z tlačítkom
Je to určite výhodné pre cestujúcich. Dúfam že na linke 27 budú opäť jazdiť Solarisy