Zavedenie novej linky 35 (od 1.1.2020)

Linka 35 prepojí Lingov, Zelenú stráň a Heringeš s centrom mesta.

Od 1. januára 2020 sa zavádza nová autobusová linka 35 do rezidentského parku Zelená stráň a blízkych obchodných centier.

Linka bude premávať na trase LingovZelená stráňHeringešNámestie osloboditeľov, a späť. Jazdiť bude v 30 minútovom intervale počas pracovných dní a v 60 minútovom intervale cez voľné dni a vo večerných hodinách. V oblasti Zelenej stráne bude zastavovať na 2 nových zastávkach: Zelená stráň, obchodné centrá (umiestnená pri OC ShopBox) a Zelená stráň (umiestnená v blízkosti bytových domov).

V tejto súvislosti dôjde k nasledovným zmenám na ostatných linkách:

  • Linka 32 už nebude zachádzať k obytnému súboru Panoráma, t.j. na zastávku Heringeš (na tejto zastávke ju nahradí novovzniknutá linka 35).
  • Označenie linky 20L sa mení na 20. Zachádzka na Heringeš v smere do Košickej Novej Vsi ostáva na tejto linke zachovaná.
  • Menia sa cestovné poriadky liniek 20 23 31 a 32.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Veronika2509 #5:
dpmk@dpmk.sk
Reakcia na: Veronika2509 #5:
Tu ti s tým ale nepomôžeme, väčšiu šancu máš ak napíšeš na DPMK
vo večerných hodinách by nebolo odveci zaviesť skorší spoj, t.j. 20.25, keďže väčšina zamestnancov z jednotlivých predajní sú už 20.15 mimo predajní a čakať až na 20.37 je nezmysel, hlavne pre dochádzajúcich. Trošku treba popremýšľať nad grafikonmi a nielen tak hádzať časy...
Reakcia na: 110mat110 #1:
Kým tam nevznikne skutočné obratisko a nie toto, čo tam je teraz - autobus sa totižto bude fakticky otáčať na parkovisku - tak budú radi, ak sa tam otočí EBN 11 (keď najkritickejšie stojiská budú zaplnené)... 😞
Reakcia na: 110mat110 #1:
nie
Reakcia na: 110mat110 #1:
Nemyslím si, že by sa tam dalo s kĺbakom otočiť, keď aj parciálny trolejbus z BB to ltt vytočil
nebolo by lepsie na Zelenu stran potiahnut nejaku "velku" linku z furce? Napr taku 17 ukoncit miesto Lingova na Zelenej strani.