Platnosť mestskej karty si bezplatne predĺžite na predajných miestach DPMK

Platnosť mestskej karty si bezplatne predĺžite na predajných miestach DPMK.

Pripomíname cestujúcim, aby si nezabudli skontrolovať platnosť mestskej karty, ktorú využívajú na cestovanie v MHD. Keďže DPMK v spolupráci s mestom Košice začal nové Mestské karty vydávať 1. januára 2013, o niekoľko týždňov sa skončí päťročná doba platnosti tisíckam cestujúcich.

Platnosť karty si cestujúca verejnosť  môže bezplatne predĺžiť v Zákazníckych centrách DPMK na Bardejovskej 6 alebo Rooseveltovej 3 v Košiciach. Keďže karty vykazujú nízku mieru opotrebenia a nedošlo k narušeniu bezpečnosti dát, platnosť sa predlžuje  o ďalšie dva roky.

Mestská karta je bezkontaktnou čipovou kartou druhej generácie, ktorá má oproti starej BČK väčšiu pamäťovú kapacitu a vyšší bezpečnostný štandard. Okrem dopravného modulu Mestská karta ponúka aj zľavy na vybrané tovary a služby niektorých mestských podnikov, aj komerčných partnerov.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.