S akou veľkou časovou rezervou majú ľudia chodiť? Hodina a pol až dve? kosicednes.sk/udalosti/autobusy-vcera-jazdili-s-vyse-hodinovym-meskanim/
dnes som z Ťahanoviec kvôli zápcham vyrazila radšej kolobežkou, presne polhodinu pred odchodom 14ky z Havlíčkovej....ani by mi nenapadlo, že stihnem predchádzajúci spoj meškajúci 26 minút /namiesto 7:49 šiel 8:15/, ďalšia 14ka meškala len 16 minút...
A ešte, veľká vďaka vodičovi 5754, že napriek meškaniu 26 minút, ma počkal
dnes som z Ťahanoviec kvôli zápcham vyrazila radšej kolobežkou, presne polhodinu pred odchodom 14ky z Havlíčkovej....ani by mi nenapadlo, že stihnem predchádzajúci spoj meškajúci 26 minút /namiesto 7:49 šiel 8:15/, ďalšia 14ka meškala len 16 minút...
A ešte, veľká vďaka vodičovi 5754, že napriek meškaniu 26 minút, ma počkal
dandup
Posilové spoje k MDD v ZOO
#5732
#5734
A normálne posilové spoje na linke 29
#4711
#4731
#4737
Linka: 25
#5752
Linka: 52
5211- #5704
5202 -#5702
Linka: 15
#4705
#4753
#4752