Reakcia na: 381+383 #51232:
Keby šli za sebou, možno by to bolo lepšie (resp. zdvojenie 1806 od Hanojskej). Teda aspoň v prípade 6415 (voz išiel cca 2' za 5239). Tam nastúpili len "omeškaní". Do 5239 sa síce vošli všetci aj na Sofijskej, ale bolo štandardne "narváno".
Iv
R2501/O2501 /GaHor/
R2502 /Šaca/
O2512 /Šaca/
O2503 /GaHor/
dnes tam boli 5237, 5226, 6262, 5217