Reakcia na: master5228 #51183:
Kedze tatra je pokazena, inu moznost ani nemali..
Teda jedného som zazrel... Mal som im pomôcť, keďže ma poznajú, ale zašpiniť si bielu bundu som chuť veru nemal
... každopádne tlačili štyria a šlo im to dobre
110mat110
25:6223 bez zadneho panela, neskutocny hluk. ked sla hore na peres som myslel ze sedim v raketoplane. Okrem toho, z motorovej casti bolo citit smrad