no snežiť začalo o siedmej večer, do jednej ráno neprešiel po terase jediný sypač, čiže určite vyšli až po snežení, viem kedy jazdia ak pluhujú tak na kruháči majú rajón 2 sypače jeden z terasy,jeden po moldavskej a neviem kde a každú polhoodinku sa tu jeden objaví..a včera za celý ten čas ani jeden a to cesty boli už biele
Károj
L11- 5001
L18- 5501
L20- 5227
L55- 3519