pisali, ze 10.45 bolo vsetko "vyklizeno" .. cize ked zatiahla tato suprava do vozovne, tak teoreticky mohla o 11.30 z vozovne uz vychadzat a zapajat sa spat do sluzby ..
ouff ospravedlnujem sa...tie 15tky už boli spomenuté..neskoro som si všimol prispevok #50938 ..zvyčajne si všimnem...sorry
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
veteran
1003: 3314 → 3701 (ZV) → 3525
1004: 4302 → 3502 (ZV) → 3201
1005: 3509 (ZV) → 3508